Grupa Frohe

O

D PONAD 25 LAT GRUPA FROHE PRODUKUJE WTRYSKOWE CZĘŚCI I WYKONUJE MONTAŻ NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI DLA SZEROKIEGO SPEKTRUM ODBIORCÓW DLA BRANŻY MEDYCZNEJ, ROLNICZEJ, AUTOMOTIVE I HOME APPLIANCES.

Innowacyjne technologie produkcyjne pozwalają nam dostarczać doskonałą funkcjonalność i jakość projektu z optymalnymi kosztami produkcji.

Oferujemy pełną obsługę produkcji – od wtrysku poszczególnych części po gotowy do sprzedaży produkt. Nasza produkcja w pomieszczeniach czystych spełnia najsurowsze wymagania dotyczące czystości zgodnie z normami ISO. Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz pytania dotyczące naszych metod produkcji.

Różne branże często mają takie same wymagania, jeśli chodzi o walidację i identyfikowalność. Zarówno duże, jak i małe firmy wynajmują usługi Grupy Frohe. To, co łączy wszystkich naszych klientów bardziej niż cokolwiek innego, to pewien stopień złożoności ich projektów. Z zadowoleniem przyjmujemy wyzwania i wierzymy w dalszy rozwój w takim samym tempie, jak potrzeby naszych klientów.

Oferując nasze usługi od etapu koncepcyjnego do sfinalizowanych produktów dostarczalnych, jesteśmy długoterminowym i niezawodnym dostawcą. Naszym celem jest pomoc klientom Frohe Group w zakresie ogólnych rozwiązań.

Misja naszej firmy

D

UMNI Z NASZEGO DOŚWIADCZENIA NIEUSTANNIE DĄŻYMY DO CIĄGŁEGO DOSKONALENIA

Zapewniamy wysokiej jakości precyzyjne formowanie wtryskowe i montaż dla wymagających międzynarodowych klientów. Nasze innowacyjne i wyspecjalizowane usługi przynoszą wspólny sukces naszym klientom i nam. Dążymy do partnerstwa z naszymi klientami, gdzie nasze doświadczenie w projektowaniu i produkcji sprawia, że jesteśmy ich pierwszym wyborem.

Wizja i główne wartości

W

IERZYMY WE WSPÓLNE WARTOŚCI JAKO PODSTAWĘ ZDROWEJ I ODNOSZĄCEJ SUKCESY KULTURY KORPORACYJNEJ.

Naszą wizją jest bycie w naszej branży produkcyjnej najbardziej zorientowanym na klienta partnerem, zapewniającym usługi zrównoważone ekonomicznie, społecznie i środowiskowo.

Polityka jakości

Frohe dokłada wszelkich starań, aby spełnić wymagania klienta i dostarczać produkty oraz usługi na czas.

Nasz zarząd:

Bartłomiej Dawidowski
Bartłomiej Dawidowski
Kierownik Produkcji
Dominik Kordowiak
Dominik Kordowiak
Kierownik Projektów / Dyrektor Zarządzający
Justyna Skowron
Justyna Skowron
Kierownik księgowości i finansów
Agnieszka Załęska
Agnieszka Załęska
Kierownik ds. Planowania i Logistyki
Rafał Andruszko
Rafał Andruszko
Kierownik Jakości

Szukasz pracy? Zobacz nasze oferty pracy!

W Grupie FROHE ważne jest, aby nasi pracownicy czuli się bezpiecznie w swoim miejscu pracy. Dlatego opracowaliśmy szereg zasad, które jasno opisują nasze wartości i służą jako konkretne wsparcie w naszej codzinnej pracy.

Certyfikaty

DWIE FABRYKI NA KAŻDĄ POTRZEBĘ

Grupa Frohe posiada obecnie dwa zakłady produkcyjne, aby zaspokoić szeroki zakres potrzeb naszych klientów. Ponieważ jesteśmy obecni zarówno w Polsce, jak i w Szwecji, możemy dostosować produkcję tak, aby zawsze idealnie pasowała do projektu, nawet jeśli warunki zmieniają się w czasie.

Napisz lub zadzwoń do nas.