Grupa Frohe

O

D PONAD 25 LAT GRUPA FROHE PRODUKUJE WTRYSKOWE CZĘŚCI I WYKONUJE MONTAŻ NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI DLA SZEROKIEGO SPEKTRUM ODBIORCÓW DLA BRANŻY MEDYCZNEJ, ROLNICZEJ, AUTOMOTIVE I HOME APPLIANCES.

Innowacyjne technologie produkcyjne pozwalają nam dostarczać doskonałą funkcjonalność i jakość projektu z optymalnymi kosztami produkcji.

Oferujemy pełną obsługę produkcji – od wtrysku poszczególnych części po gotowy do sprzedaży produkt. Nasza produkcja w pomieszczeniach czystych spełnia najsurowsze wymagania dotyczące czystości zgodnie z normami ISO. Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz pytania dotyczące naszych metod produkcji.

Różne branże często mają takie same wymagania, jeśli chodzi o walidację i identyfikowalność. Zarówno duże, jak i małe firmy wynajmują usługi Grupy Frohe. To, co łączy wszystkich naszych klientów bardziej niż cokolwiek innego, to pewien stopień złożoności ich projektów. Z zadowoleniem przyjmujemy wyzwania i wierzymy w dalszy rozwój w takim samym tempie, jak potrzeby naszych klientów.

Oferując nasze usługi od etapu koncepcyjnego do sfinalizowanych produktów dostarczalnych, jesteśmy długoterminowym i niezawodnym dostawcą. Naszym celem jest pomoc klientom Frohe Group w zakresie ogólnych rozwiązań.

Misja naszej firmy

D

UMNI Z NASZEGO DOŚWIADCZENIA NIEUSTANNIE DĄŻYMY DO CIĄGŁEGO DOSKONALENIA

Zapewniamy wysokiej jakości precyzyjne formowanie wtryskowe i montaż dla wymagających międzynarodowych klientów. Nasze innowacyjne i wyspecjalizowane usługi przynoszą wspólny sukces naszym klientom i nam. Dążymy do partnerstwa z naszymi klientami, gdzie nasze doświadczenie w projektowaniu i produkcji sprawia, że jesteśmy ich pierwszym wyborem.

Wizja i główne wartości

W

IERZYMY WE WSPÓLNE WARTOŚCI JAKO PODSTAWĘ ZDROWEJ I ODNOSZĄCEJ SUKCESY KULTURY KORPORACYJNEJ.

Naszą wizją jest bycie w naszej branży produkcyjnej najbardziej zorientowanym na klienta partnerem, zapewniającym usługi zrównoważone ekonomicznie, społecznie i środowiskowo.

Polityka jakości

Frohe dokłada wszelkich starań, aby spełnić wymagania klienta i dostarczać produkty oraz usługi na czas.

Nasz zarząd:

Per Marten Samuelsson
Per Marten Samuelsson
Chief Executive Officer
Bartłomiej Dawidowski
Bartłomiej Dawidowski
Kierownik Produkcji
Dominik Kordowiak
Dominik Kordowiak
Kierownik Projektów
Justyna Skowron
Justyna Skowron
Kierownik księgowości i finansów
Joanna Jadowska
Joanna Jadowska
Kierownik kadr
Agnieszka Załęska-Palasek
Agnieszka Załęska-Palasek
Młodszy kierownik logistyki i planowania
Rafał Andruszko
Rafał Andruszko
Kierownik Jakości

Szukasz pracy? Zobacz nasze oferty pracy!

W Grupie FROHE ważne jest, aby nasi pracownicy czuli się bezpiecznie w swoim miejscu pracy. Dlatego opracowaliśmy szereg zasad, które jasno opisują nasze wartości i służą jako konkretne wsparcie w naszej codzinnej pracy.

Zobacz nowe oferty pracy

Certyfikaty

DWIE FABRYKI NA KAŻDĄ POTRZEBĘ

Grupa Frohe posiada obecnie dwa zakłady produkcyjne, aby zaspokoić szeroki zakres potrzeb naszych klientów. Ponieważ jesteśmy obecni zarówno w Polsce, jak i w Szwecji, możemy dostosować produkcję tak, aby zawsze idealnie pasowała do projektu, nawet jeśli warunki zmieniają się w czasie.

Napisz lub zadzwoń do nas.

Kontakt