Dominik Kordowiak zostaje mianowany Dyrektorem Zarządzającym w IV Frohe Polska. Dominik pracuje w firmie od ponad 15 lat, poprzednio pełnił funkcję Menadżera Projektów. Nowe stanowisko obejmie 1 września 2021 roku.

Podczas długiego stażu we Frohe Dominik pracował również w obszarach narzędziowni, utrzymania ruchu, inżynieringu i produkcji. Dominik jest częścią zespołu zarządzającego w firmie od 2005 roku.

„Moje wykształcenie to magister inżynier chemii i technologii polimerów z 18-letnim doświadczeniem w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Karierę zaczynałem jako Mistrz Produkcji i zanim awansowałem na stanowisko dyrektora zarządzającego, pracowałem w prawie wszystkich działach firmy. W ciągu wieloletniej pracy we Frohe zdobyłem ogromną wiedzę o klientach i firmie. W nowej roli skoncentruję się na zwiększaniu satysfakcji klienta poprzez ciągłe doskonalenie jakości, dostaw i innych obszarów obsługi klienta.” mówi Dominik Kordowiak- nowy MD.

„Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Dominika w firmie Frohe, jego wiedzy o klientach, produktach, technologii formowania wtryskowego i zarządzaniu projektami, a także jego zapałowi i zaangażowaniu w ciągłe doskonalenie, jestem przekonany, że odniesie sukces na stanowisku dyrektora zarządzającego w IV Frohe Polska – mówi Magnus Emeus, CEO w IV Group.